Плажа Хамилтон Црн Квадрат Во Внатрешна Скара

Плажа Хамилтон Црн Квадрат Во Внатрешна Скара

Во продавницата
DEN 558.08
Стока:

Скара вкусни хамбургери или стекови со минимална кавга со оваа практична електрична скара. Нелепливата површина обезбедува вашите оброци да излезат веднаш без ргуубопитство, а отстранливиот сад за капење и решетките се безбедни за миење садови за брзо чистење. Внатрешната електрична скара има индикаторско светло за нелеплива скара од 60 инчи што ви овозможува да знаете кога храната е готова маснотиите капе подалеку од храната за време на готвењето за готови оброци со помали маснотии, повеќето оброци се готват за 10 минути или помалку направени од леан алуминиум за трајна издржливост, црните завршни мешавини со другите кујнски гаџети и садот за капење се безбедни за миење садови, внатрешната електрична скара има 60-инчен нелеплива површина на скара. Подготвеното индикаторско светло ви дава до знаење кога се прави храната. Маснотиите капе подалеку од храната за време на готвењето за готови оброци со помали маснотии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи