Подобри Трендови Сребрена Бушава Граница Памучна Бања Килим Во Собата

Подобри Трендови Сребрена Бушава Граница Памучна Бања Килим Во Собата

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Дајте им на нозете топла и пријатна удобност откако ќе излезете од туш или бања со Оваа Бушава Колекција килими за капење со Подобри Трендови. Стилските Бушави килими за бања доаѓаат во широк спектар на големини и бои од кои можете да изберете. Бушава Гранична Колекција на килими за капење е погодно машинско перење за лесна нега и импресивна долговечност во вашиот дом. Произведен со памучно Предиво со врвен квалитет, тој е многу абсорбента и ги прави подовите во бањата брзо да се исушат. Колекцијата На Килими за бушава Граница е изработена од 100% мек Памук. Тие се удобни стилски и абсорбента - идеални за надвор од бањата за туширање во када или во близина на мијалникот. Тие се одлични и во кујната или на вратата. 100% Памучна Бања Килим. Нуди исклучителна удобност и поддршка за вашите стапала. Одлично за бања, суета, куќа за одмор, главна бања, детска бања, апартман за гости. Супер абсорбента и одржувајте ги нозете топли и пријатни после туширање. Боите одржуваат живописни дури и по многу пати миење. Машина За Перење. Големина : 2 Парче Во собата (17" х 24" 24" х 40"). Сребрена Боја. Достапно и Во Пакет : 2 Парчиња, 3 Парчиња, 4 Парчиња и 5 Комплети парчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи