Дизни И Пиксар Автомобили 1: Скала Умре-Фрлија Возила

Дизни И Пиксар Автомобили 1: Скала Умре-Фрлија Возила

Во продавницата
DEN 351.84
Стока:

Инспирирани од омилените ликови, овие возила со умирање им помагаат на обожавателите На Автомобилите Дизни и Пиксар да ги оживеат филмовите. Секој високо детален автомобил со скала 1 : 55 има логоа со потпис, тркалачки тркала и уникатни акценти на личноста за да им помогне да се истакнат. Децата можат да доживеат тркачки авантури на екранот и да се смеат со игра со туркање, а колекционерите можат да создадат кул дисплеи. Најдете омилени возила за да подарите вентилатор или да изградите колекција (секоја продадена одделно, предмет на достапност). Боите и украсите може да варираат. Фановите ќе ги сакаат овие 1 : 55 скала, возила со ликови од Дизни И Пиксар Автомобили филмови и Дизни+ Автомобили на серијата Патишта!. Автентичните дизајни инспирирани од филмот ги истакнуваат личностите на ликовите и помагаат да се реанимираат омилените филмски моменти!. Малите метални играчки автомобили се совршени за игра со туркање и кул дисплеи!. Изборот вклучува широк спектар на возила од целиот свет На Автомобили за обожавателите да можат да ги најдат своите омилени ликови и да ги рекреираат своите омилени сцени. Автомобилите на Дизни и Пиксар прават одличен колекционерски подарок за секој обожавател на возраст од 3 години и повеќе кој ќе сака да ги собере сите!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи