Пимфилм Женски Дуксер Слатки Дуксери Зимска Облека Небесно Сина 2XL

Пимфилм Женски Дуксер Слатки Дуксери Зимска Облека Небесно Сина 2XL

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Сезона : umn, зима, пролет. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Нежно миење на машината. Немој . Содржина на пакетот : 1 х Врвот. Обична табела Со Големина на Кошули : . Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 62см/24,41" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 51,5 см/20,28" Ракав : 63см/24,80" Должина : 70см/27,56"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 54.5 см/21.46" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 56см/22.05" ракав : 66см/25.98" должина : 76см/29.92" класичен Деколте на Екипажот во боја, и долги ракави отпечатоци врвот. Моден Широк Стил И Дополнителна Мека Ткаенина, Спарување За Хеланки И Фармерки Итн. Ве Одржува Ладни Оваа Пролет. Женски Пролет Цвет Отпечатоци Долг Ракав О Вратот Маица Врвот. Слатки Дуксери,Женски Модни Дуксери И Дуксери,Дуксери За Тинејџерки,Дуксери За Улична Облека,Женски Дуксери,Дуксери Со Патент За Жени,Дуксери за Жени,Пуловер За Женски Дуксери,Руно,Патент,Преголеми, Долги Ракави/.

Карактеристики на производот

Поврзани производи