Галерија Решенија Фарма Преголем Метал Исечен Аналоген Ѕиден Часовник, Црн, 34 34

Галерија Решенија Фарма Преголем Метал Исечен Аналоген Ѕиден Часовник, Црн, 34 34

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Додадете освежувачко парче изјава со шарм на земјата во вашиот простор со Овој Преголем Црн И Бронзен Метален Ѕиден Часовник. Од Галерија Решенија. Часовникот е безвременска фокусна точка со традиционални елементи и модерен талент. Изработен целосно од метал, овој дизајн на исечоци нуди рустикален шарм на секој ѕид. Римските бројки нудат антички стил, а потресената црна и бронзена завршница додава класична привлечност. Преголемиот ѕиден часовник има димензии 33,75 х 33,75 х 1,5 инчи, но минималистичкиот дизајн нема да го совлада вашиот простор. Голем ѕиден часовник е прекрасен декор кој дава изјава во затворени простории и надвор. Карактеристики отсечен дизајн за лебдечки ефект на ѕидот. Изградена целосно од железо, рамката има рустикален црн финиш. Броевите и стрелките на часовникот се во прекрасно потресена бронза. Мери 33,75 инчи широк х 33,75 инчи висок х 1,5 инчи длабок. Безбедно виси со закачалки за клучалки на грбот. Напојува со 1 batt батерија (не е вклучена).

Карактеристики на производот

Поврзани производи