Џенерал Електрик Ние Контрола На Влезот

Џенерал Електрик Ние Контрола На Влезот

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Оваа контрола на влезот е вистински дел за замена за фен. Компатибилен е Со Општи Електрични сушари и се користи за да се овозможи фенот да остане на вистинската температура. Дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Производот е метал и сребро. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Џенерал Електрик ВЕ4М398 Контрола На Влезот : дел За Замена. Вклучена е гаранцијата на производителот. Ве молиме проверете компатибилност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи