Dorman 926-Патнички Страна CV Оска Вратило Носач Држач За Специфични Нисан Модели Одговара изберете: 2008 - NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ, 2014-NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ ИЗБЕРЕТЕ

Dorman 926-Патнички Страна CV Оска Вратило Носач Држач За Специфични Нисан Модели Одговара изберете: 2008 - NISSAN НЕПРИЈАТЕЛСКИТЕ,

Во продавницата
DEN 2209.76
Стока:

Овој лежиште за поддршка НА CV оската одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот лежиште на опремата за одржување на соодветна поддршка за предната оска. Овој потпорен лежиште заменува оригинален дел од опремата што може да се носи или да се оштети за време на услугата. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - ова лежиште за поддршка НА CV оската одговара на вклопувањето и функцијата на лежиштето за поддршка на оригиналната опрема. Издржливи материјали - ова лежиште за поддршка на оската е изработено од квалитетен материјал за долготрајна поправка. Практична услуга - овој потпорен лежиште може да биде потребен при замена на биографијата или оската. Темелно тестиран - овој дел претрпе пробно тестирање за да обезбеди усогласеност со стандардите на производот. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Нисан Нечесните Изберете : 2014, 2015 Нисан Непријателските : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013.

Карактеристики на производот

Поврзани производи