Вашингтон Капиталс Винил Товар Мат, Црна

Вашингтон Капиталс Винил Товар Мат, Црна

Во продавницата
DEN 769.12
Стока:

Заштитете го вашиот товар со тешки Товарни Душеци од Решенија за Спортско Лиценцирање. Изработен од 100 проценти издржлив винил. Се вклопува во повеќето рамни кревети и стебла. Длабоките џебови фаќаат и држат нечистотија и вода, така што вашиот под останува чист. Може да се користи и во гаражи, така што нечистотијата не се следи во вашиот дом! Се одликува со обликувано лого во вистински тимски бои. Нхл Вашингтон Капиталс Винил Товар Мат, Црна : 100 проценти тешки винил изградба додава издржливост. Нелизгачката грицкана подлога ја одржува подлогата на место. Длабоките џебови фаќаат и држат нечистотија и вода. Одлично за стебла, рамни кревети и гаражи. Обликувано лого во вистински тимски бои.

Карактеристики на производот

Поврзани производи