Кингстон Месинг KB980PL Викторија 2-Се Справи во. Широко Распространета Славина За Бања, Мат Црна

Кингстон Месинг KB980PL Викторија 2-Се Справи во. Широко Распространета Славина За Бања, Мат Црна

Во продавницата
DEN 702.40
Стока:

Враќајќи се во ќошињата и куриозите на дизајнот од Викторијанската Er, оваа славина дише модерна извонредност во перформансите додека зрачи со гроздобер раскош. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Викторија 8 во. распространетата славина за бања и нејзината карактеристична цврста месинг конструкција и премиум мат црна завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Негувајте Ја Гроздобер Европската аура и нејзината трајна издржливост во вашиот дом со овој прекрасен прибор. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Четвртина свртете дурасеал кертриџ без миење. Палубата планината 8 "до 16" широко распространета 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. 1/2-14 нпсм врска. 4-1/8" излив дозвола. 5 " излив дофат. Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Лесен за чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи