Кингстон Месинг KC7068Z во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел

Кингстон Месинг KC7068Z во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Еклектичниот стил На стилот Арт Деко Од 1930-тите е интегриран во класичниот дизајн на оваа славина. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Милениумската 8-Инчна Широко Распространета Славина За Бања со Месинг Скокачки Прозорец и неговата избрана цврста конструкција од месинг и премиум четкана завршница со никел гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Елегантниот дизајн на оваа славина ќе предизвика пофалби за вашата извонредно стилизирана бања. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Кингстон Месинг KC7068 ZX 8 во. Широко Распространета Тапа За Бања, Четкана Конструкција Од Цврст Месинг Од Никел. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата планината 8 "до 16" Широко Распространета 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 1-5/8" Расчистување На Изливот. 5-5/8" Излив Дофат. Вклучува Појавување На Скокачки Одвод. Двојни Вкрстени Рачки за Лесно Ротирање. Завршница Отпорна На Корозија.

Карактеристики на производот

Поврзани производи