лого отворен бангл во стерлинг сребрена w 14k златна и јасна CZ Нараквица 596274CZ-2

лого отворен бангл во стерлинг сребрена w 14k златна и јасна CZ Нараквица 596274CZ-2

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Со својата неверојатна мешавина од сребро сребро 14к златни пенливи дискови од јасни камења и класичното лого на ПАНДОРА овој отворен тресок нуди софистициран став за безвременската елеганција. Пандора Потпис Бангл Нараквица-596274ЦЦ-2.

Карактеристики на производот

Поврзани производи