Богатства Каролина Пеперутка Акварел Пар На Тенџере Носителите

Богатства Каролина Пеперутка Акварел Пар На Тенџере Носителите

Во продавницата
DEN 207.84
Стока:

Каролини Богатства BB7384 PTHD Пеперутка Акварел Пар На Тенџере Носителите 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Пеперутка Акварел Пар На Тенџере Носителите. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Карактеристики на производот

Поврзани производи