Мета-може да направи 5-дивидери со повеќе намени за складирање на метална гаража со тркала, црна

Мета-може да направи 5-дивидери со повеќе намени за складирање на метална гаража со тркала, црна

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Организацијата за гаража ја направи лесна со оваа мулти-употреба количка за складирање која лесно чува високи предмети, заедно со сите ваши помали гаражи. Поделувањето со пет простори е идеален за складирање на повисоки предмети како што се грешки, метли, тестенини во базени или хокеј стапчиња без страв дека ќе паднат, додека двата корпи за фаќање се совршени за сите оние шанси и завршува околу дворот и гаражата што треба дом. Тркалата ви овозможуваат да го преместите без напор околу гаражата, и кога ќе најдете совршено место, можете да ја заклучите оваа количка со метални полици на место. Оваа мобилност ви дава брз и лесен пристап до вашите алатки или играчки, заштедувајќи време и напор. И со капацитет на тежина од 150 фунти, тоа е едношалтерски продавница за сите ваши потреби за складирање на гаража и двор. Разновидно складирање и организација за сите ваши шанси и краеви на гаражата. Целиот челик со капацитет на тежина од 150lb. Лесно се движи со тркала што исто така се заклучуваат за стабилност. Руст и корозија отпорна на мат црна прашина. Пет врвни делители не држат високи предмети од соборување. Отстранлив делител во основа овозможува прилагодување на складирање. Димензии : 18 ”l x 32” w x 34 ”H. Honey-Can-Do.

Карактеристики на производот

Поврзани производи