Без граници јуниори ткаени панталони за ветерници

Без граници јуниори ткаени панталони за ветерници

Во продавницата
DEN 360.00
Стока:

Лесен и удобен со пресврт на спортски стил - нечии на ткаени панталони за ветерници за ветерници. Овие удобни, лесни панталони го комплетираат вашиот изглед за викенд без разлика дали е ден исполнет со грешки или сесија за домашна куќа, спарете ги овие панталони за ветерници со вашите омилени маички или врвови и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : jogger стил. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; ткаено тело; Контраст за печатење. Ткаените ткаени панталони на ветерници на јуниори од без граници.

Карактеристики на производот

Поврзани производи