Царинење Маици За Жени, Женски Трендовски Вратоврска Цврста Маица Чипка Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Елегантни Врвови Црна С

Царинење Маици За Жени, Женски Трендовски Вратоврска Цврста Маица Чипка Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Елегантни Врвови Црна

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Женска Мода Цврста Маица Чипка Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врата : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови МАИЦИ ЗА Царинење ЗА ЖЕНИ, Женска Мода цврста маица Чипка Кратки Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Црна С.Маица За Жени 2023 : Кошула со кратки ракави, Врат На Екипажот, Тркалезен Врат, Мек Материјал, Графички Маици, Удобни и Секојдневни Маици ова Е совршен подарок За вашите пријатели, цимери И Себе Си. Меки маички кошули за жени; маици за жени; женски кошули; кошули за жени; плус големина блузи; женски блузи; Летна Женска Кошула Царинење Женска Обична Маица Смешно Писмо Печатени Кратки Ракави О-Вратот Маици Врвот; Женски Царинење Блузи Модни Жени Денот На Вљубените Печати Краток Ракав Маица Новина Графички Блузи; Женски Глуварче Графички Цврст Пуловер Екипаж Краток Ракав маица; кошула женски музички маици земја концерт графички маици гитара крилја рокенрол маици; Кошули Секојдневен Маица За Жени 2023 Летна Маица Краток Ракав Екипажот Плажа Блузи Гроздобер Земја Графички; Жени Засекогаш Краток Ракав Маица Графички Маица; Женска Вера Семејство Слобода Патриотски Четврти Јули Денот На Независноста Краток Ракав Маица Графички Маица графичка маичка-бела-мала; женско американско знаме патриотско четврти јули денот на независноста краток ракав маица графички Маица.

Карактеристики на производот

Поврзани производи