Беспрекорна Бралета За Грб На Девојките Ханес, 2-Пакет, Големини

Беспрекорна Бралета За Грб На Девојките Ханес, 2-Пакет, Големини

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Ханес Девојки 2pk rappy back ruched култури ќе го натера вашето мало девојче да ја сака разноврсноста и удобноста што доаѓа со овој пакет градник! Деталите за ременот и дизајнот на пуловерот ги прават овие градници совршени за носење под маичката и резервоарите! 2-Пакување. Отстранливи Влошки. Пуловер Главата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи