Уникатен Разбој Дијамант Декатур Килим 7' 5 10' 0 ,Слонова Коска

Уникатен Разбој Дијамант Декатур Килим 7' 5 10' 0 ,Слонова Коска

Во продавницата
DEN 1.33
Стока:

Колекцијата Декатур носи смирувачко и софистицирано чувство во секој простор во кој се наоѓа. Конструкцијата со рамно ткаење го прави совршен за простори со голем сообраќај. Елегантниот дизајн на решетката и неутралните, земјени палети предизвикуваат спокојство на дворната градина. Уникатен Геометриски Дијамант Декатур Област Килим или Тркач.

Карактеристики на производот

Поврзани производи