Краус Олето Повлечете Ја Кујнската Славина Со Една Рачка Со Квикдок Монтирање На Монтирање На Врвот Во Мат Црна Боја

Краус Олето Повлечете Ја Кујнската Славина Со Една Рачка Со Квикдок Монтирање На Монтирање На Врвот Во Мат Црна Боја

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

ДВОЈНА ФУНКЦИЈА : Префрлете се помеѓу газиран тек за секојдневно чистење и моќен спреј за тешко плакнење. ИНСТАЛИРАЊЕТО СО ЕДНА ДУПКА со изборна плоча на палубата (вклучена) ви овозможува да ја инсталирате оваа славина со кој било кујнски мијалник на пазарот. Достапно во различни издржливи завршетоци отпорни на корозија дизајнирани да ја заштитат вашата славина за цел живот, вклучително и комерцијални Завршетоци Без Самото Место Што прават идеален избор за зафатени кујни. Handономската рачка со една рачка е дизајнирана со ротација од 90 степени напред, овозможувајќи флексибилност на инсталацијата во простори со ограничен клиренс на задниот дел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи