Флипер Критерс-Нинтендо ДС

Флипер Критерс-Нинтендо ДС

Во продавницата
DEN 639.84
Стока:

Флипер Критериуми-Нинтендо Дс Клучни Карактеристики и Придобивки : Целосни 3Д средини. Класичен флипер карактеристики во авантура игра. Мини игри. Нелинеарна игра. 2 режими на игра, аркада и приказна. Користи контролна подлога, екран на допир и безжична комуникација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи