Г-ДИН Заптивка 1955mrg Вентил За Гуми Матични

Г-ДИН Заптивка 1955mrg Вентил За Гуми Матични

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Тешка хромирана облога и квалитетна завршница додадете го класичниот допир на вашиот маг или хромирани бандажи. Одговара .453 инчен вентил матични дупка. Краток завртка-на монтирање. 4 по сет.CRM ВЕНТИЛ ЗА ГУМИ-КРАТОК (2/СЕТ) Тежок Хромиран Обложенквалитетен Вентил Стебло Г-ДИН Заптивка 1955mrg Вентил За Гуми Стебло.

Карактеристики на производот

Поврзани производи