Христијанска Уметност Подароци Мажи Женска Библија Покријте Силно Во Господ Ефесјаните 6: 10, Сиво Платно, Големо

Христијанска Уметност Подароци Мажи Женска Библија Покријте Силно Во Господ Ефесјаните 6: 10, Сиво Платно, Големо

Во продавницата
DEN 408.00
Стока:

Бидете Силни ВО Господ Сивата Вредност Библиската Покривка е совршена за заштита на вашата Библија и одржување на безбедни белешки додека смело ја објавувате силата и моќта НА ГОСПОД преку атрактивен дизајн. Иако понекогаш се чувствуваме ослабени од животните предизвици и духовните битки, можеме да бидеме сигурни дека силата НА нашиот ГОСПОД е достапна за оние што Му припаѓаат. Сивата Поли-платнена библиска покривка од јаглен со својата издржлива и водоотпорна ткаенина може да издржи тешка употреба. Се печати на екранот напред со светло сива рамка, украсена со украсни аголни свитоци кои ги прикажуваат моќните зборови од писмото На Свети Павле до Ефесјаните. Бидете силни ВО ГОСПОДА во Неговата моќна сила.Ефесјаните 6 : 10 оваа библиска покривка има лежечка рамна поли-платнена рачка на ' рбетот што му овозможува да се отвори целосно рамно кога се користи. Цврстиот патент со вкрстено врежано четкано сребрено влечење со патент ја одржува целата содржина безбедно во сивата позадина на Јаглен со светло сив стилизиран текст во рамка. Јаглен сива поли-платно. Екран-печатени текст. Бидете силни Во Господа во Неговата моќна сила. Ефесјаните 6 : 10. Назад патент џеб. 2 брусен сребрен вкрстено врежан патент повлекува. 2 внатрешни пенкало петелки. Лежеше-рамна рачка на ' рбетот. Водоотпорен материјал. Само-печат торба пакување. Достапни во средни и големи. Погледнете На Сликата Рингишпил За Библијата Покрие Големината На Табелата.

Карактеристики на производот

Поврзани производи