Каролини Богатства Бб5505мат Американски Вода Спаниел Добредојдовте Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојдовте Мат Вратата

Каролини Богатства Бб5505мат Американски Вода Спаниел Добредојдовте Врата Мат, Внатрешен Килим или Отворено Добредојдовте Мат

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Каролини Богатства Bb5505mat Американски Вода Спаниел Добредојдовте Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојдовте Мат 18x27 Вратата Американски Вода Спаниел Добредојдовте Во Затворен Или Надворешен Мат 18x27. Оваа Врата содржи уметнички дела На Воден Шпаниел. Одличен подарок за сопственик На Воден Шпаниел. ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА ПОДНА ПОДЛОГА 18 инчи На 27 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Килим Што е Направена и Отпечатена во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи