Палмер Свежи Крингл Двојно Јасни Чоколадо, Оз, Кутија

Палмер Свежи Крингл Двојно Јасни Чоколадо, Оз, Кутија

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Хо, Хо, Хо! Засладете ја сезоната на празници со Рм Палмер Двојно Крцкаво Чоколадо Крингл. Овие преслатки задоволства изгледаат како дедо Мраз однадвор, но тие се навистина вкусна мешавина од мазно чоколадо и крцкави, крцкави бонбони одвнатре. Овие ликови во форма На Дедо Мраз прават одлични полначи за порибување, услуги за забави и Тајни подароци за Дедо Мраз затоа што, да бидеме искрени, кој може да одолее на добрината на млечното чоколадо? Секое пакување содржи три унци кошер бонбони, така што можете да ја започнете сезоната како што треба. Подгответе се за најсреќниот период од годината со Двоен Крцкав Чоколаден Кринглс Рм Палмер. Популарната Двојна Чоколадна Бонбона На Рм Палмер. Одлична идеја за подарок за пријателите и семејството. Направено со вкусна мешавина од мазно млечно чоколадо и остар ориз. Совршен како полначи за порибување, мал подарок или за други празнични прослави. Сезонски и празнични. Кошер. 3-пакет фолија завиткани дедо мраз форми.

Карактеристики на производот

Поврзани производи