Копче за кратки ракави за време на време на време на време

Копче за кратки ракави за време на време на време на време

Во продавницата
DEN 3.00
Стока:

Копчето за кратки ракави за време и време на породилно, ќе ве задржи удобно и на трендот низ целата бременост или гардероба за транзиција по бебето. Пар со хеланки џогери или омилен тексас за ладен изглед. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Копче-фронт. Ракави : кратки ракави. Карактеристики : Мека ткаенина за удобност. Копче за кратки ракави за породилно за жени од време и Тру.

Карактеристики на производот

Поврзани производи