Гламур Колекција ГЛМ536У Светло Розова Слонова Коска Килим

Гламур Колекција ГЛМ536У Светло Розова Слонова Коска Килим

Во продавницата
DEN 551.68
Стока:

Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи. Висина на купот : 0,45 инчи. Рачно тафтуван користејќи 100% чиста волна, секој елегантен тепих има класични дизајни на килими поставени на мек, средно исечен куп.

Карактеристики на производот

Поврзани производи