Возач на Лил Бели витез со 3 тркала со мотоцил со 6 волти

Возач на Лил Бели витез со 3 тркала со мотоцил со 6 волти

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Играчка за возење со бела мотоцикл со стил V-Twin, диви декорации за диви деца и нагласувања во боја на хром, батерија со полнење со 6 волти за 1-2 ч. 26,75 H инчи Трговска марка Глобален бел витез 3 тркала батерија управувана со моторцикл играчки играчки материјал Материјал : пластика. Материјал за производи : пластика.

Карактеристики на производот

Поврзани производи