Викторија К жени повеќе јазли со метални мониста и сандали со ринг во центарот на златото

Викторија К жени повеќе јазли со метални мониста и сандали со ринг во центарот на златото

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Пар сандали на Викторија К со мулти -плетени дизајнирани со метални мониста и центриран ринг -украс низ предниот дел нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Мулти -плетен дизајниран. Метални мониста. Центарски ринг -ринг. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи