Сет на прилагодлива шипка за прилагодување на дијаметарот на Волкот Месечината со дијаметар

Сет на прилагодлива шипка за прилагодување на дијаметарот на Волкот Месечината со дијаметар

Во продавницата
DEN 2.00
Стока:

Попрскајте ги прозорците со овој мрежен систем Wolf Moon 5/8-инчен дијаметар на шипката за шипки. Финансискиот дизајн на фигуралниот волк месечина е фрлен во смола и богатата завршница ги истакнува сите детали. Трајната конструкција обезбедува долготрајна употреба на вашиот стилски сет на шипка за завеси. Findе го најдете ова поставено шипка за драперии за да биде совршено прилагодено за секоја спална соба, дневна соба, кујна или соба за гости. Доаѓа со целиот хардвер за монтирање потребен за брза и лесна инсталација. Достапни во три дизајни за прилагодлива должина што нудат можност да завршат повеќе прозорци со различна големина во иста просторија. Овој сет на завеси е достапен во две различни завршувања за да одговара на кој било стил на декор и мебел. Род има дијаметар од 5/8 ". Изградба на челик и смола. Телескопската шипка е достапна во 3 големини за да ги собере повеќето прозорци. Вклучени се хардвер и загради. Инстали за неколку минути.

Карактеристики на производот

Поврзани производи