Гдфун Женска Вратоврска Боја Шупливо Печатење Едноделен Костим За Капење Секси Костими за Капење жени

Гдфун Женска Вратоврска Боја Шупливо Печатење Едноделен Костим За Капење Секси Костими за Капење жени

Во продавницата
DEN 335.84
Стока:

Големина : С Биста : 79-82см/31.10"-32.28" Половината : 62-66см/24.41"-25.98" Колк : 84-88см/33.07"-34.65" Чаша : 70А/70биза : м Биста : 83-86см/32.68"-33.86" Половината : 67-70см/26.38"-27.56" колк : 88-92см/34.65"-36.22" чаша : 70а/70биза : л Биста : 87-90см/34.25"-35.43" Половината : 71-74см/27.95"-29.13" колк : 92-96см/36.22"-37.80" чаша : 70с/75а/75б/75с мека и пријателска за кожата, удобна и дише. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи