1 2 Случај за атеше

1 2 Случај за атеше

Во продавницата
DEN 2399.84
Стока:

Случајот со 3 1/2 "Аташе е направен со винил со изглед на кожа. Овој случај има тркалезни агли и кадифена обвивка. Обезбедете ги вашите предмети во двете датотеки во главниот оддел со комбинирано заклучување. 3 1/2" Аташе случај .

Карактеристики на производот

Поврзани производи