Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија квадратна декоративна перница за перници за кауч, 22 22

Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија квадратна декоративна перница за перници за кауч, 22 22

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

За фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи .. Овие декоративни перници за фрлање на меки свиленкаста кадифена серија ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 29 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалово, сиво, жолто, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Пакет : Комплети од 2 капаци на перници со вметнување. Дизајн : Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 22x22 инчи/55х55 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Чистење : И машината и раката што се перат.

Карактеристики на производот

Поврзани производи