Мармонт Хил Свртете Ја Врамената Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Свртете Ја Врамената Ѕидна Уметност

Во продавницата
DEN 255.84
Стока:

Ова Свртување Врамена Ѕидна Уметност е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи