Хасбро Марвел Гејмерверс Железен Човек Акција Фигура, Со Атмосфера Оклоп Кожата

Хасбро Марвел Гејмерверс Железен Човек Акција Фигура, Со Атмосфера Оклоп Кожата

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Тони Старк го разви својот врвен оклоп Од Железен Човек и помогна да се најдат Одмаздници за заштита на светот од катастрофални закани. Со повеќе од 80 години историја, Марвел стана камен-темелник на забавата ширум светот. Децата можат да ги замислат своите омилени Супер Херои и негативци кои влегуваат во битка со оваа Гејмерзна фигура од 6 инчи. Со кул нов дизајн инспириран од видео игри на Марвел, децата можат да создадат свои неверојатни авантури. Дополнителни бројки секој продаваат одделно. Предмет на достапност. Авторски права 2019 МАРВЕЛ. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. 2019 хасбро. Сите Права Се Задржани. 2019 МАРВЕЛ. Одмаздниците Хасбро Марвел Гејмерверс Железен Човек Со Атмосферски Оклопни Фигури За Акција На Кожата (6") 6-ИНЧЕН ЖЕЛЕЗЕН ЧОВЕК ФИГУРА : Децата можат да уживаат во оваа 6-инчна фигура На Железен Човек, инспирирана од ликот од видео играта На Марвел Одмаздници. ДИЗАЈН ИНСПИРИРАН ОД ВИДЕО ИГРИ НА МАРВЕЛ : Сликата има Атмосферски Оклоп со врвен дизајн, детали и артикулација за висока позиционирање и прикажување во колекцијата На Марвел. ПРЕМИУМ АРТИКУЛАЦИЈА и ДЕТАЛИ : оваа квалитетна 6-инчна фигура Од Серијата Гејмерверс Железен Човек има девет точки на артикулација (вклучувајќи артикулација на коленото!) и е одличен додаток на секоја акциона колекција на фигури. МАРВЕЛ УНИВЕРЗУМ ВО СКАЛА ОД 6 ИНЧИ : побарајте други фигури Од Серијата Хасбро Марвел Гејмерверс (секоја продадена одделно) со ликови инспирирани од видео игри, вклучувајќи Ги Капетан Америка, Г-ѓа Марвел и Тор. (Дополнителни бројки секој продаваат одделно . Предмет на достапност.) . Вклучува Фигура и Додатоци. Слика скала : 6 инчи. Возраст 4 и повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи