Викерман 12 16 Бела Поинсетија Вештачки Божиќен Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Викерман 12 16 Бела Поинсетија Вештачки Божиќен Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Во продавницата
DEN 3.33
Стока:

Викерман 12" х 16" Бела Поинсетија Вештачки Божиќен Спреј. Вклучете го овој прекрасен Спреј За Поинсетија во вашето празнично дрво или централно парче маса. Овој брилијантен цветен Спреј има сјајни акцентирани ливчиња со хартиено завиткано жично стебло за лесно обликување. Тие додаваат совршен поп на треперење на секој проект за украсување празници. Вклучува 6 парчиња по пакување. Сјајот Нагласи. Хартија Завиткана Жица Стеблото. Вклучува 6 парчиња по пакување. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи