Момци на Reebok Boys засилуваат шорцеви за обука, 2-пакувања, големини 4-18

Момци на Reebok Boys засилуваат шорцеви за обука, 2-пакувања, големини 4-18

Во продавницата
DEN 224.00
Стока:

Двојно забавно со двата пакувања за момчиња полиестерски шорцеви од Рибок. Овие шорцеви ќе го задржат удобен за време на неговата следна голема игра. Шорцевите имаат еластична лента за половината и две отворени странични џебови. Повлечете го дизајнот, го олеснува ова за промена во и надвор. Лесно спарете се со резервоарот за момчиња Reebok или кратки ракави. Завршете го изгледот и ставете ја главата на вашето момче во играта. Момци полиестерски шорцеви, 2-пакувања. 100% полиестер. Еластична лента за половината. 2 џебови на отворена страна. Лого на Делта Делта и Wordmark во поп боја. Машина за перење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи