Stuple Industries Далечна бела земја штала рурално сино небо слики црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, 30x24

Stuple Industries Далечна бела земја штала рурално сино небо слики црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, 30x24

Во продавницата
DEN 1055.84
Стока:

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : природа; Надвор; Зграда; Штала; Фарма; Село; Рурален. Дизајн од ellвездено дизајн студио.

Карактеристики на производот

Поврзани производи