Аква Штит Плоштади Врата, Морнарица, 3 'х5'

Аква Штит Плоштади Врата, Морнарица, 3 'х5'

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

"Кога животот станува вртлива врата од калливи стапала, валкани шепи и Што И Да Е Друго Што Мајката Природа може да ви го фрли патот; ви треба повеќе од само подлога. Потребен ви е aqua shield®. Изграден за да се справи со дождот, снегот и калта што вашите сакани нереди ги носат на нозе, aqua Shild® има цврсти влакна ЗА МИЛЕНИЧИЊА, издржлива гумена подлога и уникатната граница на Браната за Вода; чување прашина, нечистотија, нечистотија и влага содржани и надвор од вашите подови. Оваа солидна убавина ја правиме токму овде во САД од материјали од индустриско одделение дизајнирани за најсложените средини, внатре или надвор. И бидејќи користиме пост-потрошувачки материјали во нашата гумена подлога и врвови од влакна, ќе го цените ова еколошко решение за годините што доаѓаат. "Супер Цврсто Изработено со материјали од комерцијална класа за тешки средини. Времето Е Подготвено - донесе на топлина, дожд, лапавица и снег. Траен Изглед-Бои И дизајни кои нема да исчезнат со текот на времето. Изграден за Излевање-Границата на Браната за Вода се чува преку галон вода од вашите подови. Семејство Тестирано-Стои до нозете и шепите на вашиот дом. Размислете Зелено-Направено со пост-потрошувачки рециклирани материјали. Отпорен на лизгање-Нфси Сертифицирана Висока Влечна Сила е еднаква на легитимна заштита од лизгање и паѓање. Лесно Чистење-Протресете, вакуумирајте или исплакнете и уживајте!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи