Екстремни Ма 3006.7474. BoatTector HTM Надувување Брод Браници Вредност-6. Во. Во. Греј

Екстремни Ма 3006.7474. BoatTector HTM Надувување Брод Браници Вредност-6. Во. Во. Греј

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Екстремни макс Чамец Дупка-преку-средината надувување браници може да се користи хоризонтално или вертикално и обесени од брод или пристаниште. Вертикалните ребра обезбедуваат отпорност на триење и дополнителна поддршка. Армираните краеви на цевката спречуваат линијата да го оштети браникот. Пвц конструкцијата со високи перформанси е ув стабилна и хемиски отпорна. Вклучени во пакетот вредности се два премиум хтм браници на Бродови и четири линии на браници 3/8" х 5". Игла вентил пумпа не се вклучени. Високи перформанси дупка-преку-средината дизајн со пвц изградба во споредба Со ПОЛИФОРМ Хтм Серија надувување браници. Флексибилен и издржлив дизајн за сигурни перформанси. Вертикални ребра и армирана цевка завршува за дополнителна сила.

Карактеристики на производот

Поврзани производи