Фила Менс Тенкони Дуксер Со Качулка, Возрасни, Х Греј Паун, XL

Фила Менс Тенкони Дуксер Со Качулка, Возрасни, Х Греј Паун, XL

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Од Колекцијата На Животниот Стил. Пријатна качулка од руно со лепенка за лого и детали за ленти на манжетните. Хауба За влечење Долги ракави ребро-плетени манжетни и џеб Од кенгур Скриен преден патент Памук/полиестер машина за Перење Увезена ГОЛЕМИНА И Редовно вклопување околу 29" од рамо до полите. Машко. ХЛ. Х Греј/Паун. Возрасни.

Карактеристики на производот

Поврзани производи