Магија: Собирот - Враќање Во Пакетот Маснотии Равница

Магија: Собирот - Враќање Во Пакетот Маснотии Равница

Во продавницата
DEN 719.84
Стока:

Сет : Враќање Во Равница Запечатен Датум На Издавање : 2012-10-05 Изберете го вашиот еснаф.Равница : метрополата На Мултиверзумот.Иако Магијата На Еснафот е прекината, десетте еснафи живеат во овој авион покриен со град. Пет од нив лежат внатре. Внимателно изберете ја вашата верност, Авионсвокер.Содржина• * 9 Враќање Во пакетите За засилување На Равница• водич За Играчи со целосна визуелна енциклопедија• Вратете се во кутијата со картички Равница• основен пакет за земјиште со 80 карти• бројач за живот на специјално издание• 2 Кутии за Палуби(Секој бустер пакет содржи 15 случајно вметнати картички за игри.) Returnр-Враќање Во Равница Запечатени Масти Пакет. 9 x Rtr Засилувачи, 1 x Картичка Кутија, 1 x Spindown Живот Контра, 1 x Играчи Водич. 1 х 80 картичка земјиште-пакет, 1 х Научат да играат вметнете, 2 х Палубата Кутии. Побарајте Други Ставки НА МТГ... ЗАБЕЛЕШКА : овој производ МОЖЕ ДА се испрати САМО Во Сад, Порторико, АПО/Фпо и УСВИ.

Карактеристики на производот

Поврзани производи