Флеш Мебел Херкулес Серија лб. Капацитет Морнарица Ултра-Компактен Магацинот Стол со Сребрена Прав Обложени Рамка

Флеш Мебел Херкулес Серија лб. Капацитет Морнарица Ултра-Компактен Магацинот Стол со Сребрена Прав Обложени Рамка

Во продавницата
DEN 830.72
Стока:

Стекнете седишта за секое опкружување со овие разноврсни столчиња за база на санки. Contономскиот дизајн контури на вашето тело за неверојатно искуство со седење. Домаќин партии и игра ноќ во вашиот дом одржување на дополнителни седишта на рака, кои може да се стави во еден агол, наредени до вашиот следен собир. Поставете ги овие столови за униформен изглед во вашиот конференциски центар, просторија за обука или деловен центар. По конференциите овие столови уредно се собираат во вашата просторија за складирање, високи до 35 за да го исчистат просторот за настани. Транспорт со рачката за носење или на нашиот компатибилен стол за база на санки доли кога се движите на различни локации во зградата. Додадете удобност во вашиот дом, фризерски салон, канцеларија, чекална, ручек, училница или центар за образование на возрасни со овие тешки пластични столчиња. Комплет од 5 Повеќенаменски Столчиња За Магацинот. 880 фунти. Капацитет На Тежина. Магацинот Количина : 35. Plasticономски Контурирана Морнарица Пластика Назад и Седиште. Рачка за носење за подобар транспорт. Не-Бледнее Внесе Полипропилен Материјал. 15 Мерач Челична Рамка. Сребрена Санка Основна Рамка со пластични подни лизгалки што не се нарушуваат. Ограничена Доживотна Гаранција На Рамката. Бродови Целосно Собрани.

Карактеристики на производот

Поврзани производи