Голема Џо Дом Грав Чанта Стол, Деца Тинејџери, Smartma 3ft, Црна

Голема Џо Дом Грав Чанта Стол, Деца Тинејџери, Smartma 3ft, Црна

Во продавницата
DEN 1.00
Стока:

Големиот Стол За Студентски Дом Џо не е само за студентската соба. Овој удобен стол за чанти со грав одлично се вклопува во просториите за живеење, игротеките, спалните соби и многу повеќе! Бидете пријатни додека останувате организирани со удобниот вграден држач за пијалоци и страничниот џеб. Започнете да работите на вашата следна задача или нурнете во книга со вашиот нов Стол Во Студентски Дом. Овој компактен дизајн мери приближно 32"W x 29"D x 26" H и тежи околу 4,5 фунти. Направи истури? Дизајнирано со нашата издржлива Ткаенина Отпорна На дамки, лесно се постигнува чистење на самото место. Ние намерно ја пополнуваме вашата вреќа со грав со совршена количина грав, бидејќи знаеме дека премногу наполнетата вреќа со грав не е удобна!. Двојно зашиени со двојни патенти за дополнителна безбедност и издржливост. Држачот за пијалок за Студентски стол и целокупните дизајни за шиење ткаенини може да варираат во зависност од избраната боја. Сите добро сакани големи џо столици одат рамно со текот на времето, а ние ве покривме! Гравот за полнење е достапен за купување кога ќе дојде време да го освежите Вашиот Голем Џо.

Карактеристики на производот

Поврзани производи