Разновидни Смели Форми На Срце Аранжман Апстрактно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Разновидни Смели Форми На Срце Аранжман Апстрактно Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Во продавницата
DEN 719.84
Стока:

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : Црна, Сива фарма и Бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 17 х 1.5 х 17 Врамени. Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 12 x 1,5 x 12 Големи : 17 x 1,5 x 17 Преголеми : 24 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикли се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени. Уметничкото Дело Се Однесува На Моделот, Срцата, Обликот, Геометриските, Задебелени, Живописни, Црвени, Сини. Дизајн Од Морин Клафи. Совршено се вклопува во Секоја Дневна Соба, Дувло, Ходник, Канцеларија, Влез, Работна Соба, Трпезарија или Спална Соба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи