Тато Дуксери Со Качулка Дуксери За Мажи Најдобра Кошула Досега Најдобра Идеја За Подароци За Денот На Таткото

Тато Дуксери Со Качулка Дуксери За Мажи Најдобра Кошула Досега Најдобра Идеја За Подароци За Денот На Таткото

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Татко ти ти значи многу. Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот. Не само што ги прави најжестоките шеги, туку секогаш е таму кога ви треба. Тато драги е еден од еден вид, па покажете му Дека Се грижите Овој Ден На Таткото со кошула само за него. Семејство во сопственост повеќе од 20 години, имаме огромен асортиман на производи за нашите клиенти. Ова вклучува смешни маици, трендовски графички маици, дуксери во родниот град, блузи за тенкови за вежбање, облека од поп-култура, сезонски дуксери и многу повеќе! Имаме нешто за секого. Кој и да сте, и што и да ви треба, набавете го Во Брендовите Бриско! Мерења : Големина На Градите/Должина Измерена Со Обемот На Торзото : Големина • МАЛА • мери 40" околу торзото и 27 " од рамо до цвест. ЗАБЕЛЕШКА : Ова е УНИСЕКС исечена облека. Гордо дизајнирани и печатени во САД, ние нудиме широк спектар на облека, користејќи нова технологија и еколошки мастила. Го сакаме она што го правиме и се стремиме кон задоволство на клиентите!. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Машинско перење топло, внатре кон надвор, со слични бои. Само белило без хлор. Падне сува медиум. Не пеглајте и не чистете. (Печатењето може да изгледа помало на поголеми димензии . Тоновите на сликата варираат во зависност од користените екрани). Вашиот драг стар татко е некој што го познавате и го сакате. Облеката За Денот на татковците е совршена за поп или дедо. Драг стар татко секогаш ќе биде тука за вас затоа покажете му љубов со кошула!. Дајте му на вашиот татко нешто Да го прослави Овој Ден На Татковците со оваа кошула тоа е само за поп!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи