Форуми BWKFORKIW Средна Тежина Завиткани Полипропилен Вилушка Прибор За Јадење - Бело

Форуми BWKFORKIW Средна Тежина Завиткани Полипропилен Вилушка Прибор За Јадење - Бело

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Одлична опција за речиси секоја средина за јадење, средна тежина, завиткани полипропиленски прибор за јадење нудат брзо поставување настани или пакување за оброци што треба да се одат. Поединечно спакувани за погодност и за да се обезбеди прибор остануваат санитарни, дури и по ракување. Приборот има разноврсност да се користи со повеќето кујни, што ги прави идеални за носење, штандови за концесии, кафетерии, канцеларии, настани и собири на отворено. Прибор за јадење од полипропилен со средна тежина. Поединечно претходно спакувани за санитарни услови и транспорт. Разновидниот прибор за јадење одговара на повеќето кујни. Одлично за носење, настани на отворено и кафетерии.

Карактеристики на производот

Поврзани производи