Аристокати девојки Мари вратоврска графичка маица, големини XS-XL

Аристокати девојки Мари вратоврска графичка маица, големини XS-XL

Во продавницата
DEN 0.67
Стока:

Дајте му на шарен стил на Дизни со оваа графичка маица на Аристокац, во која има слатка и саси Мари, сите украсени во лакови! Симпатична и удобна со моделот на вратоврска, тој е совршен избор за забава со топло време, и парови со сите нејзини шорцеви, фармерки и хеланки. Таа дури може да го носи како прикривање на следниот ден на плажа. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека плетена ткаенина; Сеопфатна шема на вратоврска; Графички принт. © Дизни, сите права се задржани. Aristocats Marie Tie Graphic Graphic T-Shor за девојчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи