Детроит Пистонс-Шампион Ѕид Постер, 14.725 22.375

Детроит Пистонс-Шампион Ѕид Постер, 14.725 22.375

Во продавницата
DEN 2.67
Стока:

Овие Трендови Меѓународни Нба Детроит Клипови-Шампиони 17 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нба Детроит Клипови-Шампиони 17 Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Карактеристики на производот

Поврзани производи