Машки Модни Чевли За Трчање Дозвола За Дишење Ултра Лесни Чевли За Плажа Чевли За Пливање Водени Чевли Боси Брзи Суви Аква Чевли

Машки Модни Чевли За Трчање Дозвола За Дишење Ултра Лесни Чевли За Плажа Чевли За Пливање Водени Чевли Боси Брзи Суви Аква Чевли

Во продавницата
DEN 319.84
Стока:

Пар Чевли За Плажа Чевли За Пливање Водени Чевли Боси Брзи Суви Аква Чевли Дозволете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Ние сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики.Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Опсег на примена : патување,пешачење,возење велосипед,фитнес,јога,излети,пливање Опис : Пол : Жени/Менупер : растеглива ткаенина ѓон : Пвцлининг Материјал : Мрежестол Материјал : Затајување Сезона : Пролет/Aut/Лето Соодветни Сцени : Отворено/Слободно време/патување/пешачење/возење велосипед/фитнес/јога/излети/пливање стил : Секојдневен,Моден,Стил На Колеџ : метод на зашилено затворање : висок стил на лизгање на петицата : рамно зголемување високо : Должина на нотубата : Обем На Нотуба : висока потпетица на ношо : 1см/0,39"висина на платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Чевли( Вклучувајќи Кутија За Чевли) 【ономски дизајниран + удобност/модни чевли/патики избор на добар материјал, дише, лесна, Облога Што Ја Отстранува влагата За Ладно и искуство со суво носење. €Дизајн На лизгање ● обичните чевли за одење може Да се Прилагодат лизгањето е попогодно да се вклопи за вашите стапала и лесно да се носат и исклучуваат.Мека, удобна еластанска пета овозможува природно движење на стапалата. ①Врвки И Јазик ● врвките за чевли се дизајнирани да дадат дополнителна стабилност. Дизајнот на долгиот јазик за чевли е лесен за вклучување и исклучување, додека додава безбедносно, енергично чувство. €Анти-лизгачки Ѓон_ надворешниот ѓон против лизгање нуди рамнотежа и стабилност и додава дополнителна удобност и заштита, меката влошка обезбедува целодневна удобност.Погоден за активности на отворено цел ден, без триење на нозете. €2023 Нови Изданија Дозвола!Спортските Чевли со амортизиран ѓон се удобни за пешачење, одговараат за работа во канцеларија, шопинг, пешачење, качување, јога ,патување и исто така прекрасни идеали за подароци за враќање на училиште,Ноќта на Вештерките ,денот на Благодарноста ,Божиќ,нова година,роденден, денот на мајките итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи