Женски Плус Големина Џеб Џеб Краток

Женски Плус Големина Џеб Џеб Краток

Во продавницата
DEN 1.67
Стока:

Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Џеб Џеб Кратко комбинира памучна маичка ткаенина што ја сакате со пространи предни џебови. Тие се вашите шорцеви во секое време кога сакате да се чувствувате удобно. Само Мојата Големина Женски Плус-Големина Џеб Џеб Краток : 100% памучна маичка (Лесен Челик = 90% памук/10% полиестер; Јаглен хедер = 60% памук/40% полиестер). За лесна удобност, ќе ви се допаднат овие дрес шорцеви. Широк ребрест појас без влечење. Пространи предни џебови. Мека, растеглива памучна ткаенина од дрес. Ознака-слободен половината. Странични процепи на полите за дополнителна флексибилност. 7-инчен инсем. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Карактеристики на производот

Поврзани производи