Излез Покрие ПРЕГОЛЕМА Ѕидна Плоча-Потковици

Излез Покрие ПРЕГОЛЕМА Ѕидна Плоча-Потковици

Во продавницата
DEN 2.33
Стока:

Потковици Преголеми Ѕидни Плочи Со Големина На Покривка : 5,5 х 3,5 Дизајнот е директно отпечатен на Метална Преголема Ѕидна Плоча. Произведено во САД.Ув излечен, висок сјаен финиш, штити од гребнатини и гребнатинисе вклучени соодветни завртки во боја. Уметнички Плочи преголемите ѕидни плочи се идеални за прикривање на нерамни отвори околу електричната кутија, исечениот гипс картон и ознаките на ѕидот што остануваат од плочите за прекинувачи со стандардна големина. Уметнички Плочи прекинувач плочи и излез капаци се создадени со помош на специјален, висока резолуција, ултра виолетова печатач кој печати директно На Нашите Американски направени, тешки, метални прекинувач плочи. Едноставно, нема достапни други украсени прекинувачки плочи што можат да се споредат со богатството на боја и резолуција што Можат Да ги постигнат Уметничките Плочи. Секоја прекинувачка плоча има конечна ув-излечена завршница со висок сјај. Ова создава исклучително издржлива сјајна завршница која исто така помага да се заштити од гребнатини и гребнатини. Секоја прекинувачка плоча доаѓа убаво и професионално спакувана во проѕирна амбалажа со блистер и е одлична за давање подароци. Вклучени се завртки што одговараат на бојата. Сите наши предмети се направени во САД.

Карактеристики на производот

Поврзани производи